fbpx

таг: отпуштениот

Антонио Конте нов тренер на Тотенхем

0
Англискиот премиерлигаш многу брзо најде замена за отпуштениот менаџер Нуњо Еспирито Санто, а станува збор за 53-годишниот Антонио Конте, кој минатата сезона со...