fbpx

таг: отпатуваа

Поради двајца позитивни кошаркари на ковид-19: Работнички не отпатува во Бања...

0
Кошаркарите на Работнички не отпатуваа во Бања Лука на вториот турнир во АБА 2 лигата што почнува во понеделник (18 јануари)....