fbpx
12 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: отпатуваа

Поради двајца позитивни кошаркари на ковид-19: Работнички не отпатува во Бања...

0
Кошаркарите на Работнички не отпатуваа во Бања Лука на вториот турнир во АБА 2 лигата што почнува во понеделник (18 јануари)....

Моментална Температура

Skopje
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
43 %
1.9kmh
40 %
пет
12 °
саб
11 °
нед
13 °
пон
12 °
вто
17 °

Последни објави