fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: откри дека

Сејдини позитивен, затоа не се појавил на средба со Ангеловски

0
Игор Ангеловски откри дека го побарал претседателот на ФФМ, Муамед Сејдини на состанок, на кој старо-новиот прв човек...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.4kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави