fbpx
12 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: Отидовме

Добро утро! Не сонувавте, ДА Македонија ја згази синоќа Германија

0
Отидовме во Дуизбург како аутсајдери, но се враќаме како големи победници. Македонија слави со 2:1 против Гермија...

Моментална Температура

Skopje
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
43 %
1.9kmh
40 %
пет
12 °
саб
11 °
нед
13 °
пон
12 °
вто
17 °

Последни објави