таг: Отеро

Поранешен шпански фудбалер пронајден мртов во када

0
Поранешниот шпански фудбалер Сантјаго Отеро (38) е пронајден мртов во када, откако доживеал струен удар. Неговата сопруга телото го пронашла откако се...