fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Осумгодишниот

Каде оди спортот: На осум години потпиша професионален договор

0
Осумгодишниот Кауан Басиле потпиша договор со еден од најголемите производители на спортска опрема „Најки“ и го собори рекордот на Лионел Меси и Нејмар....

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави