fbpx
18 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: осминафиналето

Кралски куп: Димитриевски против Меси, Барди го доби Ваљадолид

0
Ги дознавме двојките од осминафиналето во Кралскиот куп, Рајо Ваљекано на македонскиот репрезентативец голман Столе Димитриевски ќе има силен предизвик. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
25 %
0.4kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави