fbpx
12 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Осимен

Гатузо бесен: Осимен пред строга казна од Наполи поради позитивен коронатест

0
Напаѓачот на Наполи, Виктор Осимен, се соочува со ригорозна казна од прволигашот од Неапол поради позитивен тест на коронавирус по враќањето од родната...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
58 %
7.2kmh
0 %
саб
11 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави