fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Организаторот

Нови проблеми за Австралија Опен, тенисерите непожелни во хотелите

0
Организаторот се соочува со тужба од сопствениците на становите во „Вестин Мелбурн“ хотелот. Токму „Вестин Мелбурн“ хотелот беше одреден како...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави