таг: оптимистички

Ристовски: Зошто да не се повтори таков резултат како во Дуизбург?

0
Капитенот на македонската фудбалска репрезентација, Стефан Ристовски е оптимистички расположен пред утрешниот меч против Германија. „Зошто да не се повтори таков...