fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: омилената

Почина познат македонски фудбалер

0
Со омилената фамилијарна слика на сега покојниот Јордан Ражанков ја објавуваме жалната вест за неговото починување во 81 година од животот во Лос...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави