fbpx

таг: „Ол

Дурент надвор од „ALL STAR 2022“, се знае кој ќе го...

0
Кевин Дурент нема да учествува на натпреварот „Ол Стар 2022“. Кошаркарот на Бруклин Нетс беше кошаркарот со...