таг: одработи

Алиоски го одработи првиот тренинг со Фенербахче

0
Репрезентативецот на Македонија, Езѓан Алиоски го одработи првиот тренинг со Фенербахче. Алиоски во турскиот тим доаѓа на...

Кошаркарите го одработија првиот тренинг во Киев (ФОТОГАЛЕРИЈА)

0
Машката кошаркарската репрезентацијата на Македонија го одработи единствениот тренинг во „Палатата на спортовите“ во Киев во пресрет на дуелот со селекцијата на Украина...