fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: одмери

Познати двојките од полуфиналето во Шпанскиот суперкуп: „Ел класико“ само во...

0
Реал Мадрид ќе ги одмери силите против Атлетик Билбао, а Барселона ќе игра со Реал Сосиедад во полуфиналните пресметки во Суперкупот на Шпанија....

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.4kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави