таг: одложен

Натпреварот меѓу АЕК и Динамо Загpеб е одложен

0
Натпреварот меѓу АЕК и Динамо Загpеб е одложен, пишуваат грчките медиуми. На ваквата одлука влијаеја...

Одложен уште еден натпревар во кошаркарската Евролига поради коронавирус

0
Натпреварот од 18. коло во кошаркарската Евролига меѓу Милано и Алба е одложен поради неколку случаи на коронавирус во редовите на италијанскиот тим,...