таг: одложениот

Манчестер јунајтед постави рекорд во Премиер лигата

0
Манчестер јунајтед синоќа го победи Брентфорд во одложениот натпревар од 17. коло на шампионатот на Англија со 3:1. Натпреварот се одигра во Лондон...