fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: одиграте

MOZZART ДАВА НАЈГОЛЕМИ КВОТИ НА СВЕТ: Сити 1,65, Јувентус 1,48, Интер...

0
Доколку планирате да одиграте тикет и добро да се забавувате, јасно ви е дека страната на Mozzart е најдобра опција. ...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави