fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: одекне

Бомба од Шведска – Ибрахимовиќ се враќа: Оваа вест се чекаше...

0
Без сомнение, ова ќе одекне низ цела Европа и светот! Златан Ибрахимовиќ (39) ќе се врати...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
100 %
1kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави