таг: оддржа

Куп на Македонија: Извлечени паровите за 1-16 финалето

0
Денеска во „Куќа на фудбалот“ се оддржа ждреб за 1/16 финалето од Купот на Македонија....

Полуфинале на Купот, Алкалоид против Вардар 1961

0
Bо просториите на Ракометната Федерација на Македонија се оддржа извлекување на полуфиналните двојки во Купот...