таг: одвлечен

Водителката во студиото занеме – репортерот се вклучи во живо од...

0
Инцидентот со холандскиот новинар, кој насилно беше одвлечен од кинеските редари среде пренос во живо, е изолиран случај и нема да влијае врз...