таг: Одбојката

Историски ден за македонскиот спорт: Одбојкарите вечерва го отвораат ЕП на...

0
Одбојката ќе биде само вториот екипен спорт, по женскиот ракомет, кој ќе биде домаќин на европско сениорско првенство. Нашата група, која ќе се...