таг: Одбојкарскиот

Работнички го освои купот на Македонија, Деспотовски: Само со тимска работа...

0
Одбојкарките на Работнички повторно го освоија одбојкарскиот Куп на Македонија. Во извонредно финале, скопските ривали покажаа дека...

Одбојкарскиот клуб „Ускана“ во иднина ќе регрутира првотимки од основните училишта...

0
Управата на Одбојкарскиот клуб „Ускана“ од Кичево прави напори во повеќе основни училишта од општината да...