fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: Одбојкарите

ВИДЕО | Николов: Тимскиот дух победи, дишеме како едно семејство, оваа...

0
Одбојкарите на Македонија повторно се надминаа себеси и кога беше најпотребно не се уплашија од фаворизираната Турција и вторпат во својата историја...

ИНТЕРВЈУ Никола  Ѓоргиев: Желба ми е не само пласман, туку и...

0
Одбојкарите први од македонските селекции треба да стартуваат во новата година, а јануарската цел им е да изборат пласман на ЕП. Капитенот Никола...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.4kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави