таг: одбори

Барселона го одобри финансискиот план „тежок“ 1.5 милијарди евра за реконструкција...

0
Шпанскиот фудбалски гигант Барселона го одбори новиот финансиски план, кој вклучува дополнителни 1.5 милијарди евра за реконструкција на стадионот „Камп Ноу“ и низа...