таг: одбележаа

Африкански куп на нации: Судијата два пати предвреме го заврши дуелот...

0
Бројни судиски грешки го одбележаа вечерва дуелот од воведното коло во групата Ф во рамки на африканскиот Куп на нации меѓу Мали и...

Кој го пцуеше Ибрахимовиќ на Маракана: „Тој се најде на место...

0
Грди сцени го одбележаа натпреварот помеѓу Црвена Звезда и Милан. Заврши 2:2, а натпреварот беше...