fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: одбележаа

Кој го пцуеше Ибрахимовиќ на Маракана: „Тој се најде на место...

0
Грди сцени го одбележаа натпреварот помеѓу Црвена Звезда и Милан. Заврши 2:2, а натпреварот беше...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
100 %
1kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави