таг: Огден

Во Манчестер Јунајтед се помириле: Пол Погба како слободен заминува на...

0
Новинарот на ЕСПН, Марк Огден тврди дека Манчестер Јунајтед се подготвиле дека ќе останат без 28 годишниот Пол Погба и тоа без отштета....