таг: овогодинашното

Познати полуфиналните парови во Дејвис Купот

0
Тениската репрезентација на Русија е последниот патник во полуфиналето на овогодинашното издание на Дејвис купот, откако денеска во мечот во двојки парот Рубљов/Медведев...