fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: обвинетите

Кирил Лазаров и Стојанче Стоилов нема да сведочат за упадот во...

0
Одбраната на обвинетите „Организатори на 27-ми април“ денеска ги повлече од листата на предложени сведоци, ракометарите Кирил...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави