таг: Нуркиќ

ВИДЕО: Центарот на Портланд, Нуркиќ ја скрши раката на мечот со...

0
Центарот на Портланд, Јусуф Нуркиќ се здоби со скршеница на десната рака на натпреварот против Индијана (87:111), објави прес-службата на Трејл Блејзерс. ...