таг: Ноу“

Бразилецот Рафиња, се извини за „бесните моменти“

0
Барселона и Манчестер Јунајтед синоќа одиграа фантастичен натпревар на „Камп Ноу“ кој заврши 2:2. Но, мечот го...

ВИДЕО: Спектакуларно, новиот „Камп Ноу“ вреден 900 милиони евра

0
Барселона наскоро ќе започне со обнова на „Камп Ноу“. Култниот каталонски стадион ќе добие сосема нов изглед, а Барселона откри како ќе изгледа...

Од Севилја ‘лелекаат’ на судењето: Црвен картон, пенал, но ние мора...

0
Севилја на „Камп Ноу“ не успеа да го задржи водството од 2:0 од првиот натпревар и по...