таг: новоформираната

Деби на Силекс, Струга ТЛ и Шкупи во УЕФА Конференциската лига

0
Трите македонски претставници во новоформираната УЕФА Конференциска лига ќе ги играат првите средби од премиерното квалификациско коло. Освојувачот на Купот на...