таг: Нистелрој

Ван Нистелрој зборуваше за „малтретирањето“ што го доживеа во Јунајтед: „Тој...

0
Руд ван Нистелрој некогаш беше еден од најдобрите напаѓачи во Премиершип и обезбеди одлични игри во дресот...