таг: неумесниот

Скандал во Австралија: Коментатор го навреди Крајиновиќ, тенисерите застанаа во одбрана...

0
На неумесниот коментар на новинарот, реагираа голем број на тенисери. Филип Крајиновиќ беше дел од егзибицискиот турнир во Аделаида и...