таг: нереална

Гвардиола со поразличен став од сите други за циркусот кој го...

0
УЕФА приреди бизарна ситуација и се погрижи за нереална сцена на највисоко можно ниво, бидејќи за првпат од постоењето на Лигата на шампионите...