таг: непријатната

Македонски навивач експлодираше од радост на Олд Трафорд – го развеа...

0
Фудбалерите на Манчестер Јунајтед се кренаа јуначки после непријатната негатива од 0:2 против незгодната Аталанта. Но потоа следуваше феноменален пресврт по кој камерите...