таг: непрепознатливо

Канаваро даде прогноза за тоа кој ќе биде нов тренер на...

0
Барселона игра доста тешко, непрепознатливо во оваа сезона, резултатите се далеку од посакуваното, па под голем притисок е тренерот Роналд Куман. Холанѓанецот...