таг: непредвидливиот

Суарез ги предупредува своите: Како против Манчестер Јунајтед

0
Атлетико Мадрид за противник ќе го има секогаш непредвидливиот Манчестер Јунајтед во осминафиналето. Првиот меч се игра во Мадрид, а по ждрепката,...