таг: неправда

Меси и Роналдо се минато: Фудбалот добива нов крал на анкетите

0
Голема неправда му беше направена минатата сезона на Роберт Левандовски што не ја доби „Златната топка“, каде реално беше прв фаворит. Манифестацијата...