fbpx

таг: ненадејната

Ова е причината за трагичната смрт на македонската ракометарка – блиските...

0
Веста за ненадејната смрт на поранешната македонска репрезентативка Јулија Портјанко Николиќ, денес ја потресе јавноста. Младата жена ја изгуби битката на свои 38...