таг: Немавме

ТЕЖОК ПРОТИВНИК: Македонија ќе игра против европскиот првак Италија во баражот...

0
Немавме многу среќа во ждрепката. Македонските фудбалери како противник го добија европскиот првак. Македонската фудбалска репрезентација ќе игра против Италија во полуфиналето...