fbpx

таг: незаслужен

Лазаров: Црна Гора не е за потценување, но колективно сме поквалитетни

0
Македонската ракометна репрезентација го остави зад себе вчерашниот незаслужен пораз од Словенија на стартот од Европското првенство во Дебрецин и го насочи фокусот...