таг: недозволувањето

Ситуацијата со Ѓоковиќ станува политичка, се јави српскиот претседател

0
Ситуацијата околу недозволувањето на Новак Ѓоковиќ да влезе во Австралија за настап на првиот гренд слем од новата тениска сезона почнува да станува...