таг: неверување

Фудбалерите со чартер-лет вечерва се враќаат во Скопје

0
Разочарување и неверување беа дел од зборовите кои се најдоа во изјавите од италијанската фудбалска репрезентација по...

ТРАГЕДИЈА: Почина поранешната ракометна репрезентативка Јулија Портјанко

0
Ракометна Македонија е во шок и неверување по веста дека утринава, од засега непознати причини, почина поранешната репрезентативка и ракометарка на Кометал ЃП, Јулија...