таг: најубедливата

Манчестер јунајтед го доживеа најтешкиот пораз од Ливерпул на свој терен

0
Ливерпул ја оствари најубедливата победа над Манчестер јунајтед на Олд Трафорд, а впечаток е дека можеа и поубедливо да победат. Навивачите на Јунајтед...