таг: најконтроверзните

Лудиот Фоњини цевката за кислород првин ја ставеше на уста па...

0
Еден од најконтроверзните тенисери на денешницата, Италијанецот Фабио Фоњини, повторно се најде во центарот на вниманието. Денеска во натпреварот од осминафиналето...

Поранешна ѕвезда на Реал Мадрид се здебелила 14 килограми поради спонзорот

0
Еден од најконтроверзните италијански фудбалери раскажа како се здебелил 14 килограми додека го носеше дресот на „кралскиот“ клуб. Антонио Касано...