fbpx

таг: најквалитетното

ЕХФ: Вардар 1961 директно во осминафиналето на ЛШ!?

0
Многу натпревари во најквалитетното европско клупско натпреварување се одложуваат поради коронавирусот и ЕХФ размислува за промена на форматот на одигрување на завршницата...