fbpx

таг: најискусните

Милер: Убаво би било да обезбедиме пласман на СП во Скопје!

0
Еден од најискусните фудбалери на Германија во овој состав без сомнение е Томас Милер, светскиот првак со „елфот“ од СП во Бразил, кој...