таг: Најголиот

Педри: Барселона ќе ги надмине тешките моменти

0
Најголиот талент на Барселона, 18-годишниот Педри не ја крие радоста после потпишувањето на новиот договор со каталонскиот гигант. Педри потпиша нов договор...