таг: највозбуливи

Евролига: Пораз на Црвена звезда во трилер завршница, ЦСКА без Џејмс...

0
Двата највозбуливи натпревари во Евролигата се играа Белград и во Москва, и на двата, домашните екипи загубија во неизвесна завршница. Црвенз звезда...