fbpx

таг: нафатив

ВИДЕО | Васоски: ФК Вардар е во лоша финансиска состојба –...

0
Кога се нафатив кон крајот на август, без припреми, со комплетно нов тим, млади играчи, најавив дека до декември ќе бидам тренер...